Yüksek Direk 800W LED Stadyum Taşkın Işıkları Açık Futbol Sahası

Yüksek Direk 800W LED Stadyum Taşkın Işıkları Açık Futbol Sahası

Yüksek Mast 800W LED Stadyum Taşkın Işıkları Açık Futbol Sahası S1. Kurşun zamanı ne olacak? C: Numune 3-5 gün, seri üretim süresi sipariş miktarı Q2'den fazla 1-2 hafta gerekiyor. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmek ne kadar sürüyor? C: Örnekler DHL, UPS, FedEx veya TNT tarafından gönderildi. Havayolu ve deniz taşımacılığında varmak için genellikle 7 gün sürer. Q3. Logomuzu led ışıklı ürün üzerine basmak uygun mudur? C: Evet. Lütfen üretim öncesinde resmi olarak bize bilgi verin ve tasarımımızı öncelikle numunenize dayanarak onaylayın. S4: Arızayı nasıl çözeceksiniz? Öncelikle, ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilmektedir ve kusurlu oranı% 0.2'den daha az olacaktır. İkincisi, garanti süresi boyunca, az miktarda yeni emir veren ücretsiz malzeme göndereceğiz. Hatalı toplu iş ürünlerinde bunları onarır ve bunları size yeniden göndeririz veya gerçek duruma göre yeniden arama da dahil olmak üzere çözümü tartışabiliriz.

Ürün ayrıntıları

Yüksek Direk 800W LED Stadyum Taşkın Işıkları Açık Futbol Sahası


S1. Kurşun zamanı ne olacak?

C: Numune 3-5 gün, seri üretim süresi 1-2 hafta, sipariş miktarı fazla ise 1-2 hafta gerekiyor.

S2. Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmek ne kadar sürüyor?

C: Örnekler DHL, UPS, FedEx veya TNT tarafından gönderildi. Havayolu ve deniz taşımacılığında varmak için genellikle 7 gün sürer.

Q3. Logomuzu led ışıklı ürün üzerine basmak uygun mudur?

C: Evet. Lütfen üretim öncesinde resmi olarak bize bilgi verin ve tasarımımızı öncelikle numunenize dayanarak onaylayın.

S4: Arızayı nasıl çözeceksiniz?

Öncelikle, ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilmektedir ve kusurlu oranı% 0.2'den daha az olacaktır.
İkincisi, garanti süresi boyunca, az miktarda yeni emir veren ücretsiz malzeme göndereceğiz. Hatalı toplu iş ürünlerinde bunları onarır ve bunları size yeniden göndeririz veya gerçek duruma göre yeniden arama da dahil olmak üzere çözümü tartışabiliriz.


High Mast 800W LED Flood LightsStadium Flood LightsHigh Mast 800W LED LED Stadium Flood LightsLED Stadium Flood Lights Outdoor


Bir çift:Epistar Led Floodlight 200w IP65 sugeçirmez Sonraki:Dış Mekan LED Projektör 50Wat LED Flood Light IP65

Sorgulama