500W yüksek Bay ışık 9 derece kiriş açı yol açtı.

500W yüksek Bay ışık 9 derece kiriş açı yol açtı.

Müreffeh şehirde bulunan, Dongguan, Siosun aydınlatma teknolojisi tanınmış önde gelen üreticileri ve tedarikçileri 500w yaygın endüstriyel led yüksek defne aydınlatma kullanılan. Fabrikamız 500w yaygın olarak kullanılan endüstriyel led yüksek defne ışık liderliğindeki CreeXHP50 chip ve MEANWELL'in güç sürücüsü ile büyük miktarda var hisse senedi. Toptan yüksek kalite ve rekabetçi fiyat için Çin'de bizden yapılan LED ışıklar hoş geldiniz.

Ürün ayrıntıları

500W yüksek Bay ışık 9 derece kiriş açı yol açtı.


LED yüksek defne lambalar Siosun aydınlatma üzerinden gaz deşarj ve Halojen Lambalar için en iyi alternatiftir. LED yüksek defne lambalar Siosun aydınlatma üzerinden güç tüketimini % 50 ila %85 daha düşük olduğunu ve sıcak almaz. Bu lamba avantajı çok daha az yangın tehlikesi gibi diğer lambalar 100 derece sıcaklığa ulaşır Bu yüzden bu gece gündüz herhangi bir ısı çalıştırılabilir olduğunu olmasıdır. Bu LED yüksek bay suya dayanıklı (IP67) ve bu nedenle mi dışarıda kullanım için iyi. LED yüksek Bay lamba ile sadece 4 Cıvatalar monte etmek kolaydır böylece monte diş teli vardır. LED yüksek koyu lamba üzerinden Siosun aydınlatma watt çıkış başına 110 Lümen vardır. Lamba 0,97 güç faktör vardır.

500w led high bay light500w high bay lightled high bay light 9 degree500w led high bay lightSiosun Lighting

Bir çift:Golf Sahası Aydınlatma 100W Led High Bay Light CRI70 Sonraki:Açık Futbol Sahası IES Dosyalı Yüksek Körfezli Işık 200W Led

Sorgulama