Açık Futbol Sahası IES Dosyalı Yüksek Körfezli Işık 200W Led

Açık Futbol Sahası IES Dosyalı Yüksek Körfezli Işık 200W Led

Açık Futbol Sahası IES File 200W ile Yüksek Bay Light 200W Led Açık futbol sahası LED High Mast Lights.IP67 sıradan su geçirmez koruma, yüksek renk oluşturma indeksi. Siyah gövde yapmak için havacılık alüminyum ve Jet siyah tozu kullanın. Fin termal yapısı (360 derece Fin Keskin ve Üç Boyutlu hava akışı teknolojisi) daha iyi bir soğutma sistemi sunar. Cree'yi kullanan çip ve 7 yıllık garanti sürücüsü (ortalamawell & moso & philips & Kaisen & diğer markalar). Futbol sahasında, tenis kortunda, şantiye alanlarında yaygın olarak kullanılır.

Ürün ayrıntıları

Açık Futbol Sahası IES Dosyalı Yüksek Körfez Hafif 200W Led


200W Açık futbol sahası Yüksek Mast Lights.IP67 derece su geçirmez koruma, yüksek renk render indeksi LED. Siyah gövde yapmak için havacılık alüminyum ve Jet siyah tozu kullanın. Fin termal yapısı (360 derece Fin Keskin ve Üç Boyutlu hava akışı teknolojisi) daha iyi bir soğutma sistemi sunar. Cree'yi kullanan çip ve 7 yıllık garanti sürücüsü (ortalamawell & moso & philips & Kaisen & diğer markalar). Futbol sahasında, tenis kortunda, şantiye alanlarında yaygın olarak kullanılır.


200w high bay light.png200w led high bay light.png100w high bay light.png100w led high bay light.pngapplicate.png

Bir çift:500W yüksek Bay ışık 9 derece kiriş açı yol açtı. Sonraki:Açık 150W COB ve SMD LED Kullanan Yüksek Körfez Işıkları

Sorgulama