LED Paneli 595 × 595 Mm

LED Paneli 595 × 595 Mm

LED Panel 595 × 595 mm LED Panel, geleneksel TL aydınlatma armatürlerine alternatiftir. Bu armatürün aydınlatılması, armatürün yan tarafına tutturulan LED vasıtasıyla yapılır ve bu armatürün aydınlatılmış yüzeyini aydınlatır ve böylece etkili ve çok eşit bir aydınlatma yüzeyi elde edilir. Eloksallı alüminyum kenar ve alüminyum arka plaka ışıkların iyileşmesini en aza indirgeyen LED'lerin iyi soğutulmasını sağlar. Bu armatürler 11 mm kalınlığa ve yaklaşık 3.5 kg ağırlığa sahiptir. LED paneller ayrıca kısılabilir versiyonlarda mevcuttur Ayrı aksesuarlarla armatürler tavana karşı yerleştirilebilir veya sevk edilebilir. IK07'in darbe direncine sahiptir. Yiyeceklerin hazırlandığı mutfaklarda yaygın olarak uygulanır. Ofiste, kafeteryada, restoranlarda, araç garajında ​​ve keşif yerlerinde. Panellerimiz titremesizdir

Ürün ayrıntıları

LED Paneli 595 × 595 mm


LED Panel, geleneksel TL aydınlatma armatürlerine bir alternatiftir.

Bu armatürün aydınlatılması, armatürün yan tarafına tutturulan LED vasıtasıyla yapılır ve bu armatürün aydınlatılmış yüzeyini aydınlatır ve böylece etkili ve çok eşit bir aydınlatma yüzeyi elde edilir.

Eloksallı alüminyum kenar ve alüminyum arka plaka ışıkların iyileşmesini en aza indirgeyen LED'lerin iyi soğutulmasını sağlar.

Bu armatürler 11 mm kalınlığa ve yaklaşık 3.5 kg ağırlığa sahiptir.

LED paneller dim edilebilir sürümlerde de mevcuttur

Armatürler ayrı aksesuarlarla tavana karşı yerleştirilebilir veya sevk edilebilir.

IK07'nin darbe direncine sahiptir

Yiyeceklerin hazırlandığı mutfaklarda yaygın olarak uygulanır. Ofiste, kafeteryada, restoranlarda, araç garajında ​​ve keşif yerlerinde.

Panellerimiz titremesizdir

LED Panel 595×595 mmLED Panel 595×595 mmLED Panel 595×595 mmLED Panel 595×595 mmLED Panel 595×595 mm


Bir çift:6 İnç Yuvarlak Led Panel Işık 12W 5 Yıl Garanti Sonraki:18W Slimline Downlight 6000 k yol açtı.

Sorgulama